m
m
  • V košíku se nenacházejí žádné produkty

O nás

Jaký je náš příběh?

Naše moštárna je sice ještě mladá, avšak už dříve jsme naše jablka z Bio sadů zpracovávali na mošt v nedaleké moštárně. Byli jsme si vědomi kvality našich jablek, které pocházejí ze sadů, které nejsou chemicky ošetřované a jsou pouze spásané a hnojené našimi ovečkami a pocházejí z ještě původních odrůd vysokokmenných jabloní. To byl důvod, proč jsme se rozhodli vybudovat naši moštárnu, důvod, abychom této jedinečnosti využili.

Čím se zabýváme?

Naše rodinná moštárna se zabývá výrobou ovocných a zeleninových šťáv – moštů. Dbáme na vysokou kvalitu našich moštů. V naší nabídce najdete mošty, které nejsou vyrobené z koncentrátu, nejsou ředěny vodou nebo přislazované cukrem a neobsahují žádné konzervanty, barviva a aromata. Mošty jsou vyrobené z ovocné či zeleninové šťávy a jsou šetrně pasterizované.

Čím jsou naše produkty výjimečné?

Nacházíme se v krásné Chráněné krajinné oblasti Bílé Karpaty, kde má ovocnářství svou tradici.

Naše mošty jsou výjimečné především tím, a odlišují se od konkurence, že jablka na jejich výrobu jsou zpracovány převážně z našeho Bio sadu a od drobných místních pěstitelů, našich sousedů. Proto lze tvrdit, že tyto jablka nejsou chemicky ošetřovaná tzv. „stříkaná“ a jsou z původních odrůd vysokokmenných jabloní, které si zachovali svou chuť.

Velkou pozornost si jistě zaslouží náš výjimečný mošt z Jaderniček.  Jadernička je velmi oblíbená odrůda, především u nás na Valašsku, která vyniká svou sladkou a nezaměnitelnou chutí. Určitě doporučujeme vyzkoušet. Za zmínku stojí také náš švestkový/trnkový(jak my říkáme) mošt, neboť naši sousedé z nich pálí slivovici, my je však lisujeme na mošt.

[instagram-feed]